NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Publikacja raportu kwartalnego

Za I kwartał 2024 roku

Dodaj do kalendarza 05/22/2024 05/22/2024 Europe/Warsaw Publikacja raportu kwartalnego Za I kwartał 2024 roku

Publikacja raportu półrocznego

Za I półrocze 2024 roku

Dodaj do kalendarza 09/19/2024 09/19/2024 Europe/Warsaw Publikacja raportu półrocznego Za I półrocze 2024 roku

Za III kwartał 2024 roku

Dodaj do kalendarza 11/21/2024 11/21/2024 Europe/Warsaw Publikacja raportu kwartalnego Za III kwartał 2024 roku

Technology & Innovation Conference 2022

Konferencja Erste Group ma na celu zgromadzenie innowacyjnych europejskich firm oraz inwestorów instytucjonalnych z Europy Środkowo-Wschodniej.

German Spring Conference

Jedna z największych konferencji poświęconych rynkowi kapitałowemu w Niemczech, oferująca możliwość zaangażowania się w dialog na temat wydarzeń rynkowych, innowacji i przyszłych trendów.

Wideokonferencja wynikowa - omówienie wyników po I kwartale 2022 roku (konferencja w języku angielskim)

Wideokonferencja poświęcona omówieniu wyników finansowych, postępów w komercjalizacji, a także obecnej sytuacji w Spółce.

Wideokonferencja wynikowa - omówienie wyników po I kwartale 2022 roku (konferencja w języku polskim)

Za I kwartał 2022 roku

GPW Innovation Day

Spotkanie online inwestorów z innowacyjnymi spółkami. XTPL będzie jedną ze spółek notowanych na GPW, które przedstawią najważniejsze informacje o firmie szerokiemu gronu inwestorów.

Wideokonferencja wynikowa - omówienie wyników za 2021 rok (konferencja w języku polskim i angielskim)

Zapraszamy do wzięcia udziału w wideokonferencji wynikowej. Tego samego dnia odbędą się dwie wideokonerencje: o godzinie 13:00 w języku polskim oraz o godzinie 15:00 w języku angielskim.

Za 2021 rok

Institutional Investors Conference Zürs 2022

Konferencja organizowana przez Raiffeisen Bank International, podczas której przedstawiciele XTPL odbędą serie spotkań z inwestorami instytucjonalnymi.

za III kwartał 2021 roku

Wideokonferencja wynikowa - omówienie wyników po I półroczu 2021 roku (konferencja w języku polskim)

za 2021 rok

Dzień Inwestora XTPL

Podczas wydarzenia w formie online przedstawiciele spółki opowiedzieli na czym polega jej działalność, omówili aktualne trendy w branży elektroniki drukowanej, przedstawili kluczowe zdarzenia operacyjne, a także najważniejszych członków zespołu, którzy zaprezentowali interesujące aspekty swojej pracy.

German Fall Conference

Jesienna edycja jednej z największych konferencji poświęconych rynkowi kapitałowemu w Niemczech, oferująca możliwość zaangażowania się w dialog na temat wydarzeń rynkowych, innowacji i przyszłych trendów. Wydarzenie skupia się na prezentacjach spółek pokazujących ich działalność, osiągnięcia i strategię biznesową.

Za I kwartał 2020 roku

Jedna z największych konferencji poświęconych rynkowi kapitałowemu w Niemczech, oferująca możliwość zaangażowania się w dialog na temat wydarzeń rynkowych, innowacji i przyszłych trendów. Wydarzenie skupia się na prezentacjach spółek pokazujących ich działalność, osiągnięcia i strategię biznesową.

za 2020 rok

VIRTUAL ZÜRS

Wideokonferencja wynikowa - omówienie wyników po III kwartale 2020 roku (konferencja odbędzie się w języku angielskim)

Wideokonferencja poświęcona omówieniu wyników finansowych, postępów w komercjalizacji, a także obecnej sytuacji w Spółce. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wideokonferencji prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres investors@xtpl.com. W odpowiedzi prześlemy link do spotkania.

Wideokonferencja wynikowa - omówienie wyników po III kwartale 2020 roku (konferencja odbędzie się w języku polskim)

za III kwartał 2020

2020 roku

#GPWInnovationDay

Spotkanie online inwestorów z innowacyjnymi spółkami notowanymi na GPW. XTPL będzie jedną ze spółek wśród firm z sektora gier komputerowych, IT, biotechnologii czy nowych technologii. które zaprezentują swoją działalność, osiągnięcia oraz strategie biznesową.

German Fall Conference 2020

Polish Capital Market Days On-Line Edition 2020

Polish Capital Market Days to seria spotkań online (webinariów) z przedstawicielami 10 firm działających w branżach takich jak gaming, IT czy nowe technologie. Wydarzenie skierowane jest do zagranicznych i polskich inwestorów oraz przedstawicieli funduszy inwestycyjnych, VC, PE, domów maklerskich.

Za I kwartał 2020

Dzień Inwestora w XTPL

W programie prezentacja technologii, zwiedzanie laboratoriów, przedstawienie najnowszych informacji o spółce oraz sesja Q&A. Wydarzenie będzie także okazją do poznania kluczowych członków zespołu. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w wydarzeniu na adres email: investors@xtpl.com. W tytule prosimy wpisać Dzień Inwestora w XTPL. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje zasada pierwszeństwa zgłoszeń. Będziemy potwierdzać wpisanie na listę gości w formie mailowej do dnia 27.11.2019. Zapraszamy!

Konferencja Książęca Street

XTPL zaprezentuje się na konferencji Książęca Street, która jest jednym z największych w Polsce wydarzeń dedykowanych inwestorom indywidualnym. Celem konferencji jest edukacja i podnoszenie standardów inwestycyjnych na polskim rynku kapitałowym.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki

Dokumenty ZWZA

Czat Inwestorski

Perspektywy rozwoju XTPL na pierwszych kluczowych rynkach: wyświetlaczy (flat panel display) oraz inteligentnego szkła (smart glass) i bieżąca sytuacja w spółce

Zapis czatu

Display Week 2019

Targi zaawansowanych technologii w sektorze wyświetlaczy. Globalne marki oraz eksperci. Wystawa komponentów i systemów stanowi okazję do zapoznania się z najnowszymi, innowacyjnymi produktami wiodących firm z tej branży.

IDTechEx

Konferencja skupiająca się na szerokiej gamie aplikacji w sektorze elektroniki drukowanej oraz targi obejmujące druk 3D, pojazdy elektryczne, magazynowanie energii, grafen, IoT, elektronikę drukowaną, czujniki i technologię elektroniki noszonej.

FPD China

Międzynarodowe wydarzenie branżowe koncentrujące się na produkcji wyświetlaczy i ekranów dotykowych, gromadzące sprzęt, materiały i najnowsze technologie z całego świata w jednym miejscu!

Debiut XTPL na głównym parkiecie GPW

XTPL zadebiutuje na głównym parkiecie GPW 20 lutego 2019 r. Spółka chce znaleźć się w kręgu zainteresowań kolejnych inwestorów instytucjonalnych, zarówno międzynarodowych, jak i krajowych, inwestujących w przełomowe w skali globalnej innowacje.

Konferencja w Monachium Capital Market

Konferencja będzie się koncentrować na prezentacji spółek giełdowych, które przedstawią swoją działalność i produkty oraz dadzą pogląd na spodziewany rozwój biznesu.

Strona wydarzenia

Capital Investment Meeting

Zarząd XTPL weźmie udział w konferencji Capital Investment Meeting. Wydarzenie jest okazją do zaprezentowania modeli biznesowych i przyszłych projektów dla instytucji rodzinnych, prywatnych fundacji i wybranych inwestorów z Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Liechtensteinu, Wielkiej Brytanii i USA.